Polecany fotograf

2016-01-17 14:48

Każdy, kto już brał ślub, świetnie wie jak ważny jest zawodowy fotograf ślubny, który nie jest wyłącznie „wyrobnikiem”, a postacią z pasją i doświadczeniem, która z uśmiechem podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

Jedynie tak można otrzymać zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości familijnych, ale będą mogły być dekoracja domku przez kompletny rok wisząc honorowo na ścianie i przypominając te radosne momenty. Jak zatem szukać fotografa ślubnego, ażeby go znaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie nie ulega najmniejszym wątpliwościom znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy na przykład „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji nieodzowne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, lecz zwłaszcza zdolności danego fotografa a także jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet największe doświadczenie w przypadku braku wyobraźni nie zezwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Na początek - portfolio!

Dobry fotografik ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, chociażby na swojej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna winna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, aczkolwiek nie powinien bazować tylko i wyłącznie na schematach.

W konkluzji, wyszukiwania wystrzałowego fotografa ślubnego należałoby zainicjować znacznie wcześniej – jest to ważna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli przednie zdjęcia z naszego sakramentu, czy np.. nie będziemy mieli ich nigdy!